Projekty

Ke stažení

Partneři Veletrhu

Veletrh nezikových organizací

NGO Market 2006 ngo market 2005

Studentské Fórum 2000 představuje již sedmý ročník Veletrhu neziskových organizací - NGO Market. Veletrh se uskuteční v úterý 25. dubna 2006 v prostorech Muzea hlavního města Prahy (Na Poříčí 52, Praha 8 - Nové Město).

Na veletrhu se formou propagačních stánků a individuálních digitálních prezentací budou prezentovat různé neziskové organizace působící v mnoha oblastech budování občanské společnosti. Od neziskovek působících v oblasti ochrany životného prostředí, přes organizace zabývající se ochranou lidských práv, po subjekty aktivní v budování občanské společnosti založené na principech demokracie.

Letos pořádáme již sedmý ročník této oblíbené akce a očekáváme účast víc než osmdesáti neziskovek. Převážná většina účastníků bude už tradičně z České Republiky, ale očekáváme taky návštěvu několika organizací z dalších zemí střední a východní Evropy a Taiwanu. Budova Muzea hl. města Prahy na Florenci bude pro veřejnost otevřena od 10:00 do 18:00 a vstup je samozřejmě zdarma.

projekce

Cílem veletrhu je prezentace jak českých tak i zahraničních neziskových organizací široké veřejnosti. Tato jednodenní událost sestává z různých prezentací a diskusí, přičemž všichni úcastníci budou mít příležitost k aktivní výměně zkušeností a prostor pro hledání nových dobrovolníků a spolupracovníků. Veletrh je otevřen všem neziskovým organizacím bez ohledu na jejich pole působnosti.

Přihláška (pro neziskové organizace) ke stažení zde...